Lucia Gachulincová, známa ako Lula, už v reality šou Farma 8 nepôsobí. Pred pár dňami súťaž opustila, ale v hre o výhru 75 000 € ešte zostal jej nový priateľ Dávid. Krátko po vypadnutí Lula odpovedala na otázky fanúšikov a tí zostali z jej slov poriadne prekvapení!

Lucia „Lula“ Gachulincová je v súkromnom živote vizážistka, ale táto bruneta si získala pozornosť celej krajiny ako účastníčka 8. pokračovania reality šou Farma. Pred pár dňami však z hry vypadla a ako býva zvykom, odpovedala na zvedavé otázky od fanúšikov. Väčšina z nich sa týkala jej novej lásky. Tou je (ešte stále aktívny) súťažiaci na Farme, Dávid. Fanúšikovia ostali poriadne v šoku, keď Lula na všetky otázky týkajúce sa budúcnosti, odpovedala veľmi razantne. Je presvedčená, že s Dávidom budú pár aj po Farme, a to bez ohľadu na to, či jej nový priateľ vyhrá alebo nie. Len pre úplnosť dodávame, že víťaz Farmy si prilepší o 75 000 eur.

Lula odhodlane vyhlásila, že s Dávidom plánuje do budúcnosti dokonca aj svadbu i deti. Trošku tvrdé slová uštedrila svojmu EX, keď na otázku ohľadom neho odpovedala, že s ním už to dávno láska nebola. Bol to len zvyk. ,,Ja som hlavne nešla na farmu, lebo som bola zamilovaná až po uši , ale lebo sme sa s ex-priateľom nebavili už 3 týždne. Keby nejdem na farmu, tak sme dávno rozídení a som single.“ Zároveň tiež dodala, že jej niekdajší priateľ reagoval na jej novú lásku veľmi dobre a zobral to v pohode. Lula taktiež priznala, že znova by už na Farmu nešla a to aj napriek tomu, že je podľa vlastných slov do Dávida po uši zamilovaná. Nuž, tak snáď to tejto farmárskej dvojici vydrží aj po konci reality šou. :) Za zmienku ešte stojí jej odpoveď na otázku, koľkokrát mala počas Farmy se*. Lula to vyriešila pragmaticky: „Pozri sa na Voyo a porátaj.“ :D

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram