Dunaj, k vašim službám sa teší diváckej obľube a fanúšikovia s nadšením sledujú príbehy boháčov i zamestnancov obchodného domu. Avšak vedeli ste o tom, že jedna z herečiek má počas nakrúcania výnimku?

Keďže Dunaj, k vašim službám je rodinná sága z historického prostredia, účinkujúci často trávia v maskérni dlhé hodiny, aby sa dokonale podobali na Slovákov žijúcich v období pred 2. svetovou vojnou. Viaceré herečky sa dokonca museli ostrihať, aby im čo najlepšie držali kučery, ktoré boli pre danú dobu u žien typické. Jedine Zdena Studenková zmenu účesu nemusela riešiť, keďže jej dĺžka vlasov bola ideálna.

dunaj

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

68-ročná blondínka má výnimku i v obliekaní. Kým všetky umelkyne sa pred televízne kamery postavia aj v šatách zadovážených zo second handu, Edita Kučerová sa na pľaci vždy objaví len v nových kúskoch.

„Prakticky u všetkých herečiek je približne polovica vecí čerstvo ušitá a polovica nakúpená a prispôsobená,“ vysvetľuje kostýmová výtvarníčka Diana Strausz pre magazín Šarm. Prečo je to u Zdenky inak? „Hrá ženu z vyššej vrstvy, manželku majiteľa obchodného domu, ktorá si určite dávala šiť šaty namieru. Také oblečenie by sme vo vintage obchode ťažko hľadali,“ dodala známa kostymérka.

dunaj dunaj

Zdroj/Foto: sarm.pluska.sk, markiza.sk, Facebook/Dunaj, k vašim službám – TV Markíza