Nedeľný večer patrí už nejaký ten týždeň speváckej súťaži The Voice Československo, ktorá okrem radosti prináša v mnohých prípadoch aj obrovské sklamanie. To v uplynulom kole pocítila nielen speváčka Izabela, ale i televízni diváci.

Ako sa nedávno vyjadrila speváčka Jana Kirschner, jedna zo štyroch koučov The Voice Československo, pri sledovaní niektorých speváckych výkonov v televízii si pri mnohých ambicióznych ľuďoch povie, že sú asi porotcovia vrátane nej fakt hluchí. ,,Všetko je iné, keď tam sedíte. Tým nás nechcem obhajovať, ale je to jednoducho tak. Vyberáme tých, ktorí sú nám v časovom limite 90 sekúnd v niečom blízki a vieme si s nimi predstaviť pracovať ďalej,“ uviedla niekoľkonásobná zlatá Slávica.

To bol, bohužiaľ, možno aj prípad Izabely Škutovej, ktorá na pódiu predviedla excelentný výkon, o akom by mnoho československých speváčok mohlo len snívať. Napriek tomu piesňou od Hany Zagorovej Kousek cesty s tebou nepresvedčila ani jedného z koučov. Niektorí diváci sa preto vulgárne pýtajú: ,,Je*e im?“ Zrejme všetci, ktorí včera sledovali The Voice, tak ostali z prístupu porotcov poriadne šokovaní.

,,Ďalšia škandalózna chyba porotcov. Nech sa idú vypchať, hlucháne hôrne. Nič proti Zagorovej, ale tu dostala aj sama Hanka lekcie zo spevu. 9/10,“ zanechal pod Izabeliným videom uverejneným na YouTube anonym. ,,Oveľa vačšie a falošnejšie lúzy posunuli ďalej a toto nie? Som vrcholne vytočený. 18 rokov počúvam rap, ale dokážem usúdiť, že má krásny hlas, keď mi nahnala zimomriavky. Som sklamaný,“ napísal ďalší nahnevaný  divák, pričom podobných reakcií, ktoré si môžete prečítať aj v priloženom obrázku, je viac než dosť. A aký názor na výkon mladej speváčky máte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukážka diváckych reakcií

Zdroj/Foto: YouTube