Úspešná podnikateľka Jasmina Alagič svojho manžela Patrika Vrbovského a ich synčeka Sanela nadovšetko miluje. Zastáva názor, že rodina by mala byť večná a nemá sa rozpadnúť pri prvom probléme. Najnovšie však známa moderátorka ráznym vyjadrením fanúšikov na Instagrame zaskočila.

K populárnej influencerke sa dostala krátka správa od fanúšičky, ktorá chcela vedieť, ako sa prominentná mamička pozerá na nešťastného chlapa vo vzťahu: ,,Ahoj, Jasmina! Muž nie je šťastný vo svojej aktuálnej rodine, no bojí sa zmeny!“ 

,,Ahoj! Verím, že hovoríš o svojom kamarátovi, možno bratovi, a nie mužovi, ku ktorému cítiš náklonnosť, pretože, a teraz možno pre niekoho budem až moc, ale zadaný muž a obzvlášť ten s rodinou, by mal byť absolútnym tabu iným ženám a, samozrejme, tak isto to platí opačne,“ odpovedá energická moderátorka.

jasmina alagic

,,Za ďalšie neexistuje aktuálna rodina, bývalá rodina. Ak raz rodinu má, tak ju má a bodka. Ak je čokoľvek na figu, je to iba na ňom a jeho partnerke, aby urobili všetko preto, aby dodržali to, čo si sľúbili. To, vďaka čomu si urobili dieťa. Rodina má byť navždy. Samozrejme, že sa stane, že láska vyprchá (aj keď aj za to si podľa mňa často môžeme sami), ale všetko sa podľa mňa dá riešiť. Teda dokým sa, samozrejme, nevyčerpajú všetky možnosti z oboch strán,“ uviedla plavovláska v instastories. Následne na profile prezradila, že v živote takú odozvu na svoje slová nemala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Musím povedať, že ja si nemyslím, že rozvod je tabu, ale mám pocit, že sme v dobe, kedy je trošku také populárne hovoriť, že aký je rozvod v pohode. Samozrejme, ja verím, že je „v pohode“ pre ľudí, ktorí ho prežívajú, lebo nie je to nič ľahké,“ dodáva k téme kráska s balkánskymi koreňmi. ,,Ale možno by bolo fajn, keby trošku začneme hovoriť aj o tom, že je v pohode snažiť sa a urobiť všetko pre to, aby ten rozvod nebol,“ uvádza veci na pravú mieru Jasmina. Celé jej vyjadrenia nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com