Zimné noci sú dlhé, avšak existuje množstvo spôsobov, ako si ich môžeme spríjemniť. Stavíme sa, že keď uvidíte, čo robila Zuzana Plačková so svojím manželom Reném, necháte sa veľmi rýchlo inšpirovať.

Zuzana Plačková je známa tým, že sa nehrá na žiadnu primadonu. Dokonca nemá problém si vystreliť ani sama zo seba či sa ukázať možno pre niekoho v negatívnejšom svetle. Mnohým ľuďom je práve preto jej prejav sympatický, veď takmer pol milióna sledovateľov na Instagrame hovorí za všetko.

Čiernovlasá kráska sa fanúšikom častokrát prihovára i zo svojej spálne, ktorú zdieľa s manželom Reném, pričom najnovšie zábery mapujú jej milovaného pri netradičnej aktivite. Zuzana Reného natočila, ako si púšťa prdy! Už len táto veta znie asi komicky, takže keď sa k tomu pridá i zvuk, zaručujeme vám, že smiech neudržíte.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak nebojte sa, vtipná slovenská dvojica zase nepatrí medzi až také prasiatka, ktoré by reálne prdeli na kameru, ide len o vtipnú aplikáciu, respektíve nejakú hru. Tak čo, už viete, ako budete tráviť dnešný večer? :D

Pozrite, ako si René púšťa prdy :D

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova