Na Slovensku asi niet človeka, ktorý by ešte nepočul o netradičnom zasadnutí obecného zastupiteľstva vo Fekišovciach. Starostka malebnej dedinky na východe našej republiky sa zo dňa na deň stala hviezdou internetu, hoci o takúto slávu by stál asi málokto. Netrvalo dlho, a chytľavé video sa dočkalo prvej oficiálnej paródie.

O slovo sa prihlásil populárny zabávač Fero Joke, ktorého tvár poznáme aj z obrazoviek televízie Markíza. Ako zvedavá upatovačka Maja si už stihol získať množstvo priaznivcov a je jasné, že na parodovanie takej významnej udalosti, akou sa stalo kuriózne zasadnutie fekišovských poslancov, zrejme niet povolanejšej bytosti.

Markiza

Sympatický komik neváhal a do role premotivovanej starostky sa vžil naozaj bravúrne. V originálnej video nahrávke tak nechýbajú najdôležitejšie momenty z obecného rokovania, ako napríklad spievanie svojského prevedenia slovenskej hymny či skladanie vážnych sľubov „do rúk“ kompetentných.

Fero Joke v pár minútovom videu zhrnul všetko podstatné a okamžite sa stal novým hitom internetu. Humornú paródiu si v priebehu niekoľkých hodín stihlo pozrieť už približne 60 tisíc ľudí, pričom počet divákov narastá raketovou rýchlosťou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fero Joke

Celá paródia na starostku Fekišoviec

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Fero_joke