Martinovi Šmahelovi po účinkovaní v markizáckej Farme poriadne stúpla popularita. Diváci ho doslova žrali pre jeho bohatú charizmu, svojský zmysel pre humor či prekvapivú chuť do práce. Známy fešák tak ukázal, že sa žiadnej roboty nezľakne. Hoci v súkromí na sebe tiež svedomito maká, dokáže si nájsť čas aj na netradičné zábavky.

Populárny idol žien v rybárskej osade všetkým neprajníkom vytrel zrak, keď ukázal, že za kopou svalov sa ukrýva aj duša silného pracanta. Počas účinkovania v súťaži sa totiž poctivo zapájal do náročných úloh a zrejme aj vďaka tomu sa stal jedinou celebritou, ktorá sa prebojovala takmer do finále.

Martin Smahel

Po padnutí poslednej klapky však známy fitnessák nezaháľa a snaží sa čo najlepšie rozvíjať úspešnú kariéru. O Martinovi je tiež dobre známe, že by sa v budúcnosti veľmi rád podieľal napríklad aj na moderovaní niektorých markizáckych projektov. Popri rozbehnutom pracovnom kolotoči však nezabúda ani na priateľov a zaslúžený relax.

Šmahel totiž priaznivcov pobavil pár nahrávkami, ktoré zachytávajú jeho spôsob trávenia voľného času. „Toto asi moji starší kamoši nepochopia, ale takto si virtuálne lyžujeme a hráme pinčes,“ komentoval príspevok, kde sa spoločne s kamarátom Matejom bavia na video hrách. Zanietený športovec si tak svoje milované pohybové aktivity preniesol priamo do obývačky, pričom mnohých fanúšikov pobavil najmä nadšený výraz, s akým sa bývalý farmár do virtuálnej reality preniesol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj: Instagram/martinsmahel | Foto: Instagram/Martinsmahel, streamable.com