Letmé dotyky, pohľady, chôdza či spôsob držania tela… To všetko o nás prezrádza viac než si uvedomujeme. Najnovšie sociologické štúdie dokazujú, že o vzťahu dvoch ľudí veľa napovie práve ich mimovoľná reč tela, napríklad pri spoločnej prechádzke. Tieto maličkosti ľahko vyzradia presnú povahu ich vzájomnej lásky. Ste pripravené zistiť o vás a partnerovi pravdu? Vyskúšajte tento nezvyčajný osobnostný test!

Sociálni psychológovia zašli ešte ďalej. To, čo my samé hľadáme u svojho partnera, automaticky považujeme za najlepšie. A preto za najšťastnejší považujeme také páry, ktoré sa nám najviac podobajú.

Pripravili sme si pre vás 7 obrázkov, z ktorých šetky zobrazujú zamilovaných mladých ľudí. Ale ktorý pár je podľa vás najviac zamilovaný? V ktorom sa vidíte vy?

Vyberte si podľa vás najšťastnejší pár a prečítajte si svoju charakteristiku:

1. obrázok

2. obrázok

3. obrázok

4. obrázok

5. obrázok

6. obrázok

7. obrázok

Máte? Pamätajte, že tu neexistuje správna, alebo nesprávna odpoveď. Chcete predsa vedieť, ako to vo vašom vzťahu je v skutočnosti, nie? Takže vyberajte len a len podla svojho srdca. A teraz si prečítajte charakteristiku vášho vzťahu:

1. obrázok

V tomto vzťahu je žena na svojho priateľa nesmierne hrdá a chce o svojich pocitoch povedať celému svetu. Hoci je veľmi zamilovaná, je aj nezávislá, vie sa postarať sama o seba. Nezáleží jej na tom, čo si o nej myslia ostatní, čo by podľa spoločnosti mala robiť. A jej partner je jej plne oddaný. Veľmi si váži ju aj ich vzťah a ona sa na neho môže úplne spoľahnúť. Hlavným mottom takéhoto vzťahu je vzájomná úprimnosť a otvorenosť.

2. obrázok

Za každým veľkým mužom je skvelá žena. Táto veta dokonale popisuje tento vzťah. Je to žena, ktorá riadi a organizuje dôležité udalosti v živote svojho muža. Nikdy ho nenechá napospas problémom, vždy je tu pre neho. Pomáha mu sústrediť sa na veci, ktoré sú pre neho aktuálne dôležité. S jej podporou môže každý muž dosiahnuť neuveriteľné úspechy a závratnú kariéru..

3. obrázok

V tomto vzťahu je to určite muž, ktorý je dominantný. Ukazuje správnu cestu a žena ho s dôverou nasleduje. Zodpovedá za ďalší vývoj vzťahu, možno je trošku autoritatívny. Ale jeho partnerka práve tieto vlastnosti hľadá a potrebuje. Ich charaktery sa dokonale dopĺňajú… Motto vzťahu: drží nás oboch. Sme v dokonalej rovnováhe.

4. obrázok

Toto intímne a dôverné objatie naznačuje, že muž chce svoju ženu chrániť pred všetkými problémami a podporovať ju vo všetkých jej ambíciách. Človek môže takýto pár len obdivovať, lebo vzájomný rešpekt a bezpodmienečná dôvera sú základom ich vzťahu.

5. obrázok

Pár žije v harmónii a navzájom sa podporuje bez ohľadu na okolnosti. Partneri si vychutnávajú každú minútu strávenú spolu bez ohľadu na to, čo robia. Môžu praktikovať adrenalínový šport alebo sa maznať na pohovke počas televíznej show. Vždy sa tešia hlavne zo svojej spoločnosti.

6. obrázok

Títo dvaja nepatria ku párom, ktoré vyjadrujú svoje city na verejnosti. Vzájomne sa plne rešpektujú, uznávajú a akceptujú názory, želania a záujmy toho druhého, hoci s ním nie vždy súhlasia. Možno to na sociálnych sieťach nie je vidno, ale hlboko v duši sú to nenapraviteľní romantici, ktorí si jeden druhého nesmierne vážia.

7. obrázok

Robia jedno vydarené selfie za druhým. Majú tendenciu vyjadrovať svoje pocity a romantické gestá na verejnosti. Priatelia a známi ich považujú za nádherný pár. Majú veľa spoločných záujmov, takže sa nikdy nenudia.

Našli ste sa? Alebo vás opis na obrázkoch vonkoncom nevystihol? v každom prípade nám o tom napíšte! 🙂

Zdroj: brightside.me | Foto: brightside.me; pixabay