Ján Koleník je hviezdou slovenských seriálov od čias, ako získal rolu Marcela Masláka v Paneláku. Aktuálne žne úspech v dobovom projekte Dunaj, k vašim službám, kde nosí dlhšie vlasy. Sú naozaj jeho?

Nebola ešte postava, ktorú by Ján Koleník nestvárnil na jednotku s hviezdičkou a popri tom by sa naňho ešte aj dobre nepozeralo. Svoj se*epíl nezaprie dokonca ani ako arogantný a zlomyseľný príslušník SS Walter Klaus v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Kostymérky a maskérky, ktoré sa starajú o hercov a komparzistov rodinnej ságy, majú s nimi pred natáčaním plné ruky práce, aby ich imidž čo najviac priblížili k dobe 30. a 40. rokov. S Jankom možno o čosi menej ako s jeho krásnymi kolegyňami, no i jeho vizáž prechádza značnou premenou. 

Ako prezradila hlavná maskérka seriálu Katarína Horská pre magazín Šarm, nekompromisný nacistický pohlavár nosí príčesok. ,,Pre Dunaj som mu vymyslela tupé – poloparochňu, pretože v iných projektoch nemá možnosť nechať si dostatočne dorastať vlasy,“ uviedla, čím odhalila, že Janko je v skutočnosti stále verný svojmu povestnému, krátkemu účesu.