Streda patrila v relácii Bez servítky Kataríne Petrášovej, od ktorej mali súperi a diváci veľké očakávania. Žiaľ, hostiteľkine menu nikoho neuchvátilo a rovnako tak ani program. Počas neho sa dokonca na obraze objavili diskutabilné zábery.

41-ročná slobodná mamička začala svoj večer v Bez servítky neštandardným programom. Katka si k nemu prizvala syna Huga, ktorý sa venuje skákaniu na pogo tyči. Šancu vyskúšať si ju dostali aj jej súperi.

Viac než pomerne nebezpečná aktivita zaujalo divákov úplne niečo iné – maličké mačiatko. Napriek tomu, že sa súťažiacim po celý čas motalo pomedzi nohy, nikto si ho nevšímal. ,,Ľudia bez srdca,“ skonštatoval jeden z divákov. ,,Presne, všetci slepí a hluchí a malinké tam umiera zaživa. Dúfam, že karma každého dobehnne. Pekná hanba, TV JOJ,“ pridal sa ďalší.

,,Verím, že to vychudnuté uzimené mačiatko niekto videl z útulku zvierat a už je zachránené. Nikto z tej bandy si ho nevšímal, bál som sa, že ho zašliapnu,“ stojí medzi komentármi na Facebooku. V reakciách však odznelo i to, že bezbranné stvorenie už riešia ochranári. Ostáva tak len veriť, že mačička skončila v dobrých rukách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky – TV JOJ