Minulý týždeň nás zasiahla smutná správa – prvá séria obľúbeného seriálu Sestričky prišla do svojho konca, čo množstvo fanúšikov poriadne pobúrilo. Všetci vrátane nás však pevne veria, že sa už čoskoro začnú natáčať nové časti. A možno sa v nich objaví aj tento modrooký fešák, ktorý sa občas mihol aj v jednotke.

Ladislav Jáger odjakživa túžil byť hercom a ako sa zdá, tento svoj sen si začína pomaličky úspešne napĺňať. Cez kásting sa mu totiž podarilo prejsť do komparzu obľúbeného seriálu Sestričky a hoci nepatril medzi jeho hlavné postavy a na obraze ho bolo vidieť len sporadicky, rozhodne si zaslúži vašu pozornosť. Ide totiž o mimoriadne sympatického mladíka, ktorý má pred sebou sľubnú hereckú kariéru.

Lacy, ako si tento Šamorínčan hovorí, sa v súčasnosti snaží čo najviac venovať herectvu, avšak predtým pracoval ako čašník, keďže má vyštudovanú hotelovú akadémiu. Taktiež miluje hudbu a tanec, dokonca sa nám priznal, že pripravuje niečo veľké. „Teraz už nejakú tú dobu som v kontakte aj s jedným známym slovenským spevákom kvôli spoločným projektom, ale jeho meno by som ešte nezverejnil,“ načrtol modrooký fešák.

Okrem toho sa vraj naňho môžeme tešiť v seriáli Som mama či vo filme Generál, kde si taktiež strihol menšie úlohy. „V Som mama som dostal úlohu barmana a tam mi dali meno tak isto ako aj v real Lacy. A to len ešte bude v TV. Naposledy som natáčal vo filme Generál o Milanovi.R.Štefánikovi, kde ma budete môcť vidieť ako francúzskeho kapitána,“ uviedol.

Ladislav Jáger

Pri pohľade na tohto pekného mladého muža vás určite zaujíma, či je single. Máme pre vás odpoveď! „Záväzky nemám žiadne, ja milujem slobodu a taktiež milujem aj to, keď je všetko tak, ako to chcem ja! Možno to je tým, že som jedináčik,“ otvorene prezradil Lacy, ktorého snáď v budúcnosti uvidíme na obraze čo najviac. Držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ladislav Jáger

Ladislav Jáger Ladislav Jáger Ladislav Jáger Ladislav Jáger

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/lacykaj1