TV JOJ včera večer odvysielala ďalšiu časť obľúbenej šou Československo má talent, v ktorej sa opäť objavili unikátne čísla vyrážajúce dych. Napriek tomu, že spevácke vystúpenia až také originálne nie sú, občas dokážu nadchnúť natoľko, že skončia všetci v slzách. To je aj prípad Kristína z Jakubian.

14-ročný Kristián prišiel do súťaže nielen s veľkým talentom, ale i pokorou. Po tom, ako sa postavil pred porotu, mu Diana Mórová položila otázku, ktorá mladého muža zrejme pichla pri srdci. „Podporujú ťa tvoji známi, rodičia v hudbe?“ opýtala sa Diana nečakúj trpkú odpoveď. „Mama je nebohá už“ smutne odpovedal hudobník, ktorý vo svojom voľnom čase spieva v kostole.

Československo má talent

Skromný chlapec s hviezdnym prachom

Ako mladík priznal, do Československo má talent sa prihlásil práve kvôli nebohej maminke, ktorá v neho vždy verila. Osud mamy však nie je jediné nešťastie v chlapcovom živote. Kristiánov ocko je totiž onkologickým pacientom a brat trpí mozgovou obrnou. Na rozdiel od iných to ale študent na porotu nehral cez príbeh. Všetky karty stavil len na svoj hudobný talent.

„Ja som niečo tak čisto jednoduché a prirodzený talent ešte nevidela,“ po Kristiánovom vystúpení predniesla porotkyňa Diana Mórová. „Máš talent, pracuj na sebe, môžeš to naozaj dotiahnuť veľmi vysoko. Môžeš to dosiahnuť, ty áno. Máš niečo v sebe, čo odlišuje bežných ľudí od hviezd, ty v sebe ten hviezdny prach máš,“ speváka pochválil Jaro Slávik. Pozrite si Kristiánove dojímavé vystúpenie i vy.

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj