Včera večer sme mali možnosť na televíznych obrazovkách sledovať už piate pokračovanie šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa hemžila samými skvelými vystúpeniami. Juraj Loj síce ako víťaz neodišiel, no jeho číslo by mohlo konkurovať svetovými hviezdam!

Počas uplynulého mesiaca mal obľúbený slovenský herec možnosť vžiť sa do viacerých postáv, ako napríklad príťažlivého rebela Robbieho Williamsa alebo romantickej divošky Meryl Streep z kultového muzikálu Mamma Mia. Tentokrát sa však musel Juraj Loj popasovať s najťažším orieškom menom Justin Timberlake.

Tvoja tvar znie povedome

Nový slovenský Justin Timberlake

Popová mega star je po celom svete známa ako multitalent, ktorý vie v jednu chvíľu dokonale tancovať a spievať zároveň a navyše vždy pri tom vyzerá aj mega rajcovne. Juraja tak včera večer čakala brutálna výzva, avšak svoje vystúpenie zvládol na jednotku s hviezdičkou. Z jeho prevedenia Se*y Back všetkým vrátane nás doslova spadla sánka. Herec totiž dokázal, že je bravúrny spevák i tanečník a pokojne by skryl do vrecka aj samotného Justina.

Tvoja tvar znie povedome

Number one

Všetci prítomní Juraja odmenili standing ovation, pričom nechýbali ani zaslúžené slová chvály. „To bolo naozaj niečo, čo si zaslúži veľký obdiv. Toto bol naozajstný Justin Timberlake, vyzeráš tak, si se*y, počuješ? Si se*y! To bolo mega, to bolo giga, to bolo nekonečno, ty si skrátka number one,“ kričal po hviezde Búrlivého vína porotca Andrej Bičan, s čím ostatní traja kolegovia len a len súhlasili.

 

Justin Timberlake a jeho Se*y Back live

Zdroj: Markíza.sk/Streamable | Foto: Markíza.sk, Twitter, Instagram