Diamods, Stay, We Found Love či Four Five Seconds. Nielen tieto hity si budete môcť zaspievať naživo už budúci rok s ich interpretkou. Áno, čítate dobre, Rihanna totiž zavíta o pár mesiacov do našich končín v rámci svojho svetového turné k albume Anti, ktorý má vyjsť už tento piatok. 

Najväčší fanúšikovia Rihanny snáď túto noc ani nespali. Včera totiž vyšla informácia o tom, že barbadoská kráska sa so svojim turné Anti predstaví v neďalekej Viedni a Prahe. Slovensko, žiaľ, vynechala. V českej metropole vystúpi 26. júla 2016 (Eden Aréna), čo je takmer presne o osem mesiacov, a v tej rakúskej 10. augusta 2016 (štadión Ernsta Happela). Hoci sa už na internete objavil predaj vstupeniek, ktorých vysokou cenou boli záujemcovia pohoršení, ich oficiálny predaj s oficiálnymi cenami sa začne až 3. decembra.

rihanna turne

Turné nazvané Anti odštartuje speváčka 26. februára v San Diegu. Súčasťou severoamerickej časti, ktorá potrvá do 7. mája, bude aj raper Travis Scott. Do Európy si Rihanna prizvala rapera Big Seana a speváka The Weeknda.

Ak si teda brúsite zúbky na koncert roku 2016, 3. decembra buďte v pozore, pretože je tu veľký predpoklad, že vstupenky budú za pár hodín fuč.