Relácia Bez servítky ponúka divákom Jojky nielen viac či menej zaujímavé jedlá na tanieri, ale i pohľad do rôznych domácností. Tá Richardova sa trblieta na každom rohu!

Má iba 19 rokov, no užíva si luxus, o akom si nedovolí snívať väčšina Slovákov. Richard z Košíc, ktorý sa živí ako vizážista, býva aktuálne v Bratislave, kde má prenajatý dom plný prepychu.

Rišo na svoj vek pohostil súperov pomerne slušne, za čo od nich obdržal dokopy 24 bodov. Viac ako jedlom však ohúril nehnuteľnosťou, ktorú obýva. Celý interiér je ladený do béžovo-čierno-striebornej farby, pričom originálne doplnky, ako blyštiaceho sa krokodíla či luster, si mladík zaobstaral sám. 

,,Toto všetko je krásne diamantové. Diamanty sú pre mňa najvyšší luxus a rád sa nimi obklopujem,“ prezradil na kameru účinkujúci Bez servítky, ktorý divákov určite šokoval i svojou dokonale nalíčenou tvárou a dlhými nechtami. Za vnútorným priestorom ale nezaostáva ani nádherný elegantne pôsobiaci exteriér s vírivkou. Richard si v ňom dokonca sám pestuje kvetiny či zeleninu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk