V poslednom období sa okolo Patrika Vrbovského doslova roztrhlo vrece s obrovským záujmom verejnosti. Môžu za to dôležité veci, ktoré sa odohrali v jeho živote – oznámenie radostnej správy o dieťatku a prominentný boxerský zápas s českým raperom Marpom. Práve táto udalosť nenechala chladným ani Martina Jakubca, ktorý sa rozhodol znovu poctiť svet odvážnou reakciou.

Kontroverzný spevák na seba púta nemalú pozornosť. Každú chvíľu sa totiž na sociálnych sieťach objavujú jeho reakcie na rôzne udalosti v slovenskom šoubiznise, pričom nechýbajú ani poriadne ostré vyjadrenia, či dokonca vulgarizmy. Martin Jakubec si najnovšie na mušku vzal aj Jasminu Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského, ktorých stihol kvôli ohláseniu tehotenstva nechutne skritizovať.

jasmina alagic rytmus

Pár hodín po namáhavom boxerskom súboji v pražskej O2 Aréne sa nádejný poslanec pustil do rapera znovu. Tentokrát sa totiž pokúša zosmiešniť jeho výkon, ktorý vraj podľa neho nestál za nič. „Chlapec dostal na držku. Načo lezie niekam, načo nemá síl. To, ako keby ja som liezol do ringu s Marpom (gratulujem mu, je to borec) a išiel som sa hrať na frajera, “ píše Jakubec v úvode svojho nečakaného príspevku.

Ďalej obviňuje snúbenca krásnej Balkánky z toho, že mu vraj týmto zápasom nešlo o nič iné, len o ďalšie klamstvá, falošné hry či finančný profit z predaných lístkov. V závere však všetkých šokoval výzvou, na ktorú by si zrejme netrúfol ani skúsený bojovník.

Martin Jakubec

Premýšľam, že začnem takto pózovať aj ja, budem trénovať a takto o rok vyzvem Rytmousa do ringu – keď sa nemá na duet, tak aspoň do ringu. A predáme to ako veľkú šou na lístky. Čo vy na to? Chcete, aby som ho vyzval na zápas desaťročia?“ hodil do pléna poriadne odvážnu otázku. Myslíte, že na jeho „hodenú rukavicu“ Rytmus zareaguje?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, Jasmina_alagic, Rytmusking, Facebook/MartinJakubec