Tento týždeň tomu bude presne mesiac, čo svet obletela šokujúca správa o rozchode jedného z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu. I keď všetci tajne dúfali, že je to len kačica, opak bol pravdou a Saganovci si dali naozaj zbohom. Avšak karta sa napokon možno predsa len obrátila.

Nevera? Petrova vyťaženosť? Alebo len banálne maličkosti? Čo stojí za krachom manželstva Saganovcov, vedia len oni dvaja a pán boh. Jedno je isté, obaja sa k situácii stavajú s rozumom.  „Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím,“ stálo pred pár týždňami v oficiálnom vyjadrení cyklistu na Facebooku, kde svetu oznámil rozchod.

Saganovci

Trávia spolu čas

Po tom, ako najväčší boom okolo dvojice utíchol a slovenskej hviezde skončilo náročné pracovné obdobie, to vyzerá tak, že Katka a Peťo trávia čas opäť spolu. Do redakcie Pluska.sk totiž prišli zábery od neznámeho fanúšika zachytávajúce rodinku, ako si pekne užíva pri mori.

Saganovci

Je za tým len malý Marlon alebo manželia naozaj zistili, že rozchod bol v ich živote poriadny prešľap a teraz sa snažia dať veci opäť do poriadku? Aj Katkin snubný prsteň, ktorý nosí stále na ruke, môže nasvedčovať tomu, že za Petrom ešte definitívnu bodku nedala.

Zábery, na ktorých si Peťo, Katka a Marlon opäť užívajú spoločné chvíle, si môžete pozrieť –— TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram