Čo by ste spravili, ak by vás pri nákupe zastavila neznáma žena a šplechla vám do tváre, že tie bikiny, ktoré držíte v ruke, pre vás nie sú vhodné? Že ste príliš ,,veľká“ na to, aby ste takýto typ plaviek nosili?! Sú len dve možnosti. Buď by ste s plačom odišli z obchodu, alebo by ste jej šnúrku z bikín omotali okolo krku. [sociallocker]

Jessica Portelli presne takúto situáciu zažila, avšak nie, nikomu bikiny okolo krku neobmotávala. Zachovala si chladnú hlavu, a keď cudzia žena vyhodnotila, že 24-ročná Britka je príliš veľká na to, aby nosila tento typ plaviek, vošla do kabínky, spravila si selfie a uverejnila ju na Facebooku. ,,Nezvyknem zverejňovať svoje fotky, ale dnes mi jedno dievča v obchode povedalo, že ženy ako ja by nemali nosiť bikiny. Dovoľte mi však povedať, že ja som spokojná so svojím veľkým bruchom aj so striami. Či to však môže povedať aj to dievča, neviem,“ napísala.

Môžeš mať akúkoľvek veľkosť a vyzerať dobre! Viera v seba je to, čo ťa robí neodolateľnou!

Jessica pokračuje a dodáva odvahu aj ďalším ženám a dievčatám, ktoré nemajú dokonalé miery: ,,Môžeš mať akúkoľvek veľkosť a vyzerať dobre! Viera v seba je to, čo ťa robí neodolateľnou!“ Jej status sa stretol na sociálnej sieti s veľkým ohlasom, bol zdieľaný viac ako 1 500 krát a v komentároch všetci tlieskali tomu, ako sa v konečnom dôsledku zachovala. Všetko zlé je na niečo dobré, Jessica dostala plavky so zľavou a jej sebavedomie vôbec neutrpelo, práve naopak. Povzbudzujúce reakcie ľudí jej dodali novú energiu a vieru v to, že je právom šťastná a spokojná aj s kilami navyše.

jessica

Foto: Facebook [/sociallocker]