Jeseň roku 2019 patrila na obrazovkách Markízy šou Tvoja tvár znie povedome. V piatej sérii predvádzali bravúrne spevácke a tanečné vystúpenia hviezdy, ako Nela Pocisková, Zuzana Kravaríková, Karin Haydu, Pavol Topoľský, Noel Czuczor, Richard Sokol, Alexandra Gachulincová a David Hartl, ktorý sa v poslednom kole tešil z konečného víťazstva.

Počas dnešného dňa modrožltá televízia informovala, že sa jej diváci už na jar dokčkajú ďalšej série obľúbeného hudobného programu, pričom zverejnila i dve mená, ktoré sú jednoznačnou zárukou parádnej zábavy.

,,V novej sérii nebude núdza o populárne tváre šoubiznisu. Tešiť sa môžete aj na vašich obľúbencov, dlhoročných priateľov a skvelých zabávačov,“ Markizáci píšu na svojom Instagrame, kde prezradili, že sa v šiestom pokračovaní Tvoja tvár znie povedome budeme stretávať s dvojkou komikov Evou Kramerovú alias Evelyn a Františkom Košarišťanom, známym pod prezývkou Fero Joke. To, či sa nerozluční parťáci, ktorí sa poznaj už od školských čias, zhostia úlohy spevákov, moderátorov alebo nebodaj porotcov, zatiaľ nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/evelynfresh