Uuuuf, tak takáto otvorená vojna v česko-slovenskom šoubiznise už dávno nebola. Jedna z najznámejších herečiek filmov pre dospelých sa opäť pustila do zamilovanej dvojice – Rytmusa a Jasminy. Zdá sa, že slovenská moderátorka jej poriadne leží v žalúdku a svoj názor dáva patrične najavo. 

Karolína Urbanová (20), známa pod prezývkou Daisy Lee, sa nedávno pustila do známej tváre z FashionTV Czech&Slovak. „Odkedy Rytmus nechodí s Darou Rolins, sa chová ako namyslený harant! Správa sa, akoby mal 15 rokov a našiel si prvú frajerku, ktorá je zlatokopka a mohla by mu byť dcérou,pred krátkym časom nešetrila kritikou kontroverzná blondínka.

Osočovanie neprestáva

Napriek tomu, že Alagič na jej jednostranné atakovanie doteraz nezareagovala, sa výrazná po*nostar rozhodla opäť pridať olej do ohňa. Na svojej sociálnej sieti sa objavil záber zo stránky Zomri Official zosmiešňujúci Jasminu na základe pôsobenia v zábavnej šou.

Pár pikantných slov sa ušlo aj úspešnému raperovi a jeho mužskej pýche. (Čo iné čakať od po*nohviezdy, no nie?) Okrem toho prišla na pretras aj jeho bývalá láska Dara Rolins, ktorá však takýmto uznaním zrejme nebude práve nadšená.

Zdroj/Foto: Instagram