Katarína Knechtová čelí prudkému nátlaku verejnosti, ktoré zapríčinilo jej ostré hodnotenie Tomáša Křižku. Napriek úprimnému ospravedlneniu brunetky sa mladý spevák cíti dotknutý a ostré vety, ktoré odzneli v televízií, budú mať podľa jeho slov možnú súdnu dohru.

Náhlu pozornosť však nemieni bývalý účastník šou SuperStar zahodiť len tak za hlavu. Na jeho súkromný Instagram zverejnil fotografiu, ktorú sprevádzal jasný odkaz pre svojráznu porodkyňu: „Neviem spievať, takže som zlý v posteli. Môžem VARIŤ?

Prudké komentáre zo strany sledujúcich a irónia, ktorú pre Katarínu fešáčik zanechal, dohnali známu tváričku k ďalšiemu vyjadreniu: „Ahoj Tomáš! To som ja. Môžeš spievať, môžeš variť a môžeš byť dobrý v posteli. Môžeš byť dobrý v čomkoľvek, v čom chceš! Zostaň pozitívny?.“

To však českého tvorcu neukľudnilo, práve naopak. Rozhodol sa pokračovať v načatom konflikte plnom irónie. „Ahoj, Katka :) Poslal som ti správu na Instagrame. Budem robiť, čo milujem a NIKTO ma nemôže zastaviť! Ďakujem???,“ dodal.

Foto: Instagram