Na Farme sa situácia poriadne vyostruje. Zatiaľ čo si bohaté celebrity užívajú krásu prírody, chudobní majú nervy na spadnutie. Už počas prvých dní sa ukazuje ponorková choroba, a to rovno medzi tromi najvýraznejšími dievčatami zo súťaže.

Vrie to medzi nimi od začiatku. Po príchode na chudobný statok sa blonďavá „barbie“, ako ju farmári nazvali, netajila tým, že všetkých bohatých plánuje okamžite poslať domov. Zdá sa, že po krátkom čase na Farme má už Karin dokonca jasno aj vo výbere konkrétneho súpera – terčom jej nenávisti sa stali Veronika a Daniela Nízlové.

Za ostrou nenávisťou stojí zjavne závisť. Okrem toho, že majú celebrity všetko a chudobní nič, je tu ešte jeden skrytý fakt, ktorý zrejme kontroverznej Banskobystričanke nedá v noci oko zažmúriť – a tým je pozornosť.

Už v prvej upútavke sa Karin vyjadrila, že všade, kam príde, chce zožať všetky pohľady jedine ona a práve to je dôvod, prečo je tak výrazná, či už make-upom alebo oblečením. O túto „slávu“ ju však pred televíznymi obrazovkami oberajú známe sestry s dokonalými postavičkami.

Už to nevydržala

Dievčatá si už pomaly skáču do vlasov. „Už ma vytáčajú dva dni! Vo mne to vrie,“ hromžila Dvořáková, zatiaľ čo Twiinsky pracovali v záhrade. Nesympatie okamžite vyjadrila aj druhá strana. „Kokos, ony sa stále maľujú,“ poznamanala na ich adresu jedna zo slávnych sestier.

Táto uštipačná poznámka sa však dostala až do Karininých uší, čo v nej vyvolalo ešte väčšiu zlosť: „Nooo, len nech nič nepočujem!!! Ale čo mudrujú?? Veď toto je piaty deň a vždy od rána som tam! Nech ma nenase*re! Tak uvidí! Päť dní robím stále len jedno, normálne už grciam na tú pôdu!

Konflikt pokračoval po tom, čo celebritná kráska zahlásila, že má už polovičku záhrady hotovú. „Čo povedala?? Ja mám už polku urobené? A čohoooo? Fakt už mám riadne nervy normálne! Idem si zapáliť, lebo by som jej tam dala za ucho!“ Pritvrdila kráska z Banskej Bystrice.

Vrchol nastal v momente, keď na vidiecku pôdu zavítala moderátorka Evelyn.  Kým väčšina farmárov za stolom pravdy len zapeklito mlčala, Karin sa už neudržala a pred všetkými vypenila: „Farmárky týždňa sú tu ako na dovolenke! Je to tak!

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Pluska.sk