Drsná reality šou má za sebou nervydrásajúce semifinále. Ako sme už vás, naše nedočkavé čitateľky SlovakWoman, vopred informovali, zo statku vypadla blonďavá Karin Dvořáková, pričom sa o jej prehre pred bránami vo finále šepkalo už dlhšiu dobu.

Karin sa prebojovala skutočne ďaleko. Počas dlhých týždňov strávených na sekulských jazerách, ktoré sledovalo niekoľko kamier 24 hodín denne, sa mladá kráska z Banskej Bystrice dostala do konfliktu s viacerými farmármi, za čo môže zrejme jej otvorenosť a úprimnosť.

Karin Dvorakova

Po tom, čo televízia odvysielala semifinálový duel a Karin sa „oficiálne ocitla na slobode“, prišiel pre divákov poriadny šok. Hádky totiž za bránami farmy pochované neostali – práve naopak. Dvořáková sa rozhodla konečne povedať veci na rovinu a naložila tak jednému z hráčov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Blondínkin drsný odkaz bol smerovaný práve na herca Ibiho Maigu. „Daj mi pokoj, prestaň ma riešiť v bulvári, na tvojom YouTube a daj pokoj ľuďom,“ vyzvala ho Karin. „Vyprosím si, že ideš takto verejne klamať ľudí! Nikdy som sa neožrala na Farme, nikdy som sa nemaľovala celý deň,“ vytmavila mu nevypovedané spory exfarmárka, pričom celý odkaz nájdete v článku nižšie. Uf, toto Ibiho zrejme nepoteší.

Foto: Instagram/Karin Dvořáková, Martin Šmahel, Facebook/ Farma