Projekt televízie Markíza s názvom Farma priniesol do slovenského šoubiznisu množstvo teraz už známych tvárí. Tie majú po ukončení vidieckej reality šou vlastnú základňu fanúšikov, s ktorými sa i naďalej delia o svoje najhlbšie súkromie, a to cez sociálne siete. Výnimkou nie je ani Vladimíra Sedláková.

Vlaďka sa zúčastnila ôsmej série Farmy po boku neutíchajúcich mien ako David Buška, Roman Adamka, Lucia Gachulíncová či Jana Brezinová. Výhra vtedy putovala do rúk svojskému Miroslavovi Povecovi, ktorý bol vďaka svojej pracovitosti už od prvých častí jasným favoritom.

Zo začiatku tichá myška sa premenila na poriadnu mršku. Aj tak by sa dalo opísať pôsobenie mladej ex-farmárky z Nitry, ktorá sa po vypadnutí zo súťaže vrátila k aktívnemu cvičeniu a jej milovanému športu. S výsledkami sa blondínka občas neváhala podeliť so sledovateľmi na jej súkromnom Instagrame.

Okrem toho usmiata sympaťáčka zverejnila odvážnejší záber, na ktorom má len spodný diel plaviek. Pikantná fotka hore bez okamžite očarila predovšetkým mužskú časť publika a, popravde, niet sa čomu čudovať. Vlaďka je kus peknej ženy!

Fotku, na ktorej je Vlaďka „hore bez“, nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram