Ondřej Koptík (34) po rozchode s Hanou Gregorovou (65) stále nespúšťa zo svojich plánov. Hoci je jeho konto na sociálnej sieti pravidelne blokované, pokračuje v odhaľovaní súkromia a najnovšie dal ponuku slovenskému hercovi Kobielskemu (42), akú ste ešte nevideli. 

Gregorovej exmilenec sa aj napriek sľubu, že so zverejňovaním pikantností a primitívnych statusov skončí, pustil do odhaľovania súkromia seba aj herečky. Potom, čo prezradil, že sa kedysi živil ako herec pre dospelých, natočiť vlastný film o láske s Gregorovou, sa rozhodol pre ešte šokujúcejší krok – natočiť vlastný film o láske s Gregorovou a intrigách v šoubiznise. Momentálne na internete zháňa dobrého režiséra a scenáristu, ktorí by boli ochotní jeho zámer uskutočniť.

Keď však prišlo na otázku, kto by vlastne stvárnil Gregorovú a milenca, odpoveď Koptíka bola jednoznačná: „Hanku by mohla hrať Hanka a mňa Vladko Kobielsky. Vladko je skvelý. Poznám ho osobne, je to Hankin kamarát. Ten film musí vyjsť, bola by to bomba,“ dušuje sa pre Nový Čas mladík. Či by Vladko Kobielsky takú kontroverznú úlohu prijal, je otázne, no je takmer nepredstaviteľné, že by samotná Gregorová kývla na stvárnenie samej seba v Koptíkovom filme po tom, čo sa deje posledné týždne. To ale odvážneho exmilenca určite nezastaví a svoje plány bude plniť aj naďalej, hoci momentálne zo zahraničia, keďže nedávno dostal výhražne SMS a „vyhadzov“ od rodičov.

Koptík chce natočiť film o vzťahu s Gregorovou
Herec Kobielsky by mal podľa Koptíka stvárniť jeho postavu

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Joj.sk