K sledovaniu šou Láska na chate pritiahla Slovákov najmä kontroverzná Vlaďa, ktorá sa v nej objavovala hneď na začiatku. Jojka ju spojila s Petrom, avšak v súčasnosti je už kráska zo Zvolená šťastná po boku iného muža.

Byť vo vzťahu s niekým, kto predáva na internete intímne zábery svojho tela, chce poriadny kus tolerancie. Petrovi tiež istý čas trvalo, kým sa zmieril s tým, že si Vlaďa zarába na stránke pre dospelých. V reality šou to však medzi dvojicou napokon klaplo natoľko, že sa s divákmi Jojky rozlúčili ako pár.

laska na chate

Vzťah Bratislavčana a Zvolenčenky trval iba necelý mesiac – dvojica krátko po odchode zo šou Láska na chate potvrdila rozchod. Se*y blondínka, ktorá si nedávno nechala zväčšiť pery, si však slobodu dlho neužila. Už nejaký ten piatok randí s poriadnym fešákom!

Ako 23-ročná dračica prezradila fanúšikom na Instagrame, jej nový partner má 28 rokov a v minulosti sa živil ako po*no herec. V ich domácnosti musí byť poriadne horúco, o čom svedčí i pikoška, o ktorú sa tiež Vlaďa podelila. Svojmu drahému vraj trikrát za deň dopraje orá*ny s*x. Čo sa týka Petra, s ním už televízna hviezdička v kontakte nie je.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vladin nový priateľ

Zdroj/Foto: Instagram/champagnevlassy, vladimirarozzi, tvjoj