Tereza Mašková sa u nás preslávila vďaka účinkovaniu v populárnaj šou Superstar, v ktorej napokon aj zvíťazila. Jej kariéra sa rozbehla raketovou rýchlosťou a nápadnú Češku s ružovými vlasmi dnes na sociálnych sieťach sleduje množstvo fanúšikov. A práve tí sa teraz do nej poriadne obuli…

Mladá hudobníčka sa už v minulosti zúčastnila kastingu slávnej talentovej súťaže, no vtedy ešte nezabodovala. Od toho dňa však už ubehlo 8 rokov a dnes je z Terezky krásna mladá dáma, ktorej sa podarilo výrazne schudnúť a docieliť atraktívny vzhľad.

Možno aj preto ružovovlásku oslovila nemenovaná firma, ktorá s ňou nafotila pikantné zábery len v spodnej bielizni. No po tomto kroku sa niektorí fanúšikovia doslova vzbúrili a zanechali talentovanej speváčke nepríjemné odkazy.

tereza maskova

„Teda, toto sa mi k tebe vôbec nehodí. Tam mohli dať toľko krások a oni vyberú teba…No neviem…,“ znie jedna z reakcií na Maškovej reklamnú fotku v spodnom prádle. K takýmto ohlasom sa, bohužiaľ, pridali aj ďalší ľudia. „Sorry, ale nepripadáš mi ako typ, ktorý nosí toto a necháš sa len tak to odfotiť v takejto podprsenke,“ pozastavil sa ďalší fanúšik.

tereza maskova

Ľudia Terezu vôbec nešetrili a v náklade pokračovali aj ďalej. „Hnusné prádlo na hnusnej babe,“ zaklincoval to ďalší z komentujúcich. Je pravda, že sa nedá vyhovieť úplne každému, no pri čítaní takýchto slov sa zrejme aktuálna Superstar necíti práve najlepšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/TerezaMaskova