Víťazka československej Superstar už celé roky bojuje s bulímiou. Tá sa podpísala nielen na jej fyzickom, ale aj mentálnom zdraví. Hoci má diva momentálne svoj život pod kontrolou, choroba sa môže kedykoľvek vrátiť. Preto si speváčka snaží odľahčiť myseľ najmä športom.

Reč je o kráľovnej piatej série Superstar Tereze Maškovej. Ružovovlasá Češka zaujala svojím extravagantným účesom a výrazným hlasovým prejavom, ktorý jej nakoniec priniesol vytúženú výhru. S tou však prišlo aj obdobie stresu a kolísanie hmotnosti.

„Necítila som sa vo svojom tele dobre. A väčšina z vás vie, že som bojovala a bojujem s jednou „potvorou“ (bulímiou), ktorá je v mojej hlave už dosť dlho. A hovorila som si, že už ju nechcem nikdy poslúchnuť. Ale nastal problém, chcela som zmenu, zmenu svojho tela a ako to urobiť, aby som do niečoho nespadla?“ píše citlivá umelkyňa na Instagrame.

Terka sa našťastie svojím vnútorným démonom postavila čelom a začala behávať. Ale moja túžba bola väčšia než tá potvora v mojej hlave! Takže, začala som behať, behať každý deň. A zamilovala som sa do toho. Každé ráno sa na to teším, je to môj kamarát, s ktorým relaxujem a zároveň nemám výčitky, keď si dám nejakú prasáreň,“ vysvetľuje Tereza.

K zdravému životnému štýlu speváčka navádza aj svojich fanúšikov, pričom im vysvetľuje, že zmeniť svoj život k lepšiemu nemusí nutne znamenať obutie bežeckých topánok. Každý by mal totiž robiť to, čo ho motivuje a po čom dlho vnútorne túži. A čo vám chcem vlastne povedať? Keď niečo chcete, tak čas nie je nikdy problém. Chcete sa vo svojom tele cítiť dobre? Tak bežte do toho, urobte pre seba už niečo. Chcete začať maľovať? Neviete maľovať? Nevadí, aj keby ste mali kresliť „slniečko“, tak verte mi, že z toho budete mať radosť. Nebojte sa byť „sebecká“ a urobiť niečo pre seba,“ dodáva Mašková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/terezaa.maskova