O priazeň sympatického ženícha Tomáša bojovalo od začiatku šou Ruža pre nevestu 18 žien. Počet sa však každým týždňom znižuje a diváci s nadšením očakávajú, ktorá kráska odíde zo súťaže ako víťazka.

V horúcom Turecku sa stretlo kopec nádherných dám, ktoré túžia po srdci príťažlivého Tomáša Tarra. Aby si z nich rodák zo Štúrova vedel čo najlepšie vybrať, v každej epizóde Ruža pre nevestu absolvuje s jednou z pôvabných účastníčok celodenné rande.

petrana ruza pre nevestu

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže populárny program sa nakrúcal dopredu, súťažiace sú dávno doma. Avšak len ony so štábom vedia, komu sa v obľúbenom projekte podarilo zvíťaziť. Na sociálnej sieti sa už dokonca začína špekulovať o finálnej neveste.

Šikovným očiam followerov neušlo, že Petrana Galatea Oráčová nosí stále náramok od Tomáša a hrdo sa s nim chváli na sociálnej sieti. Tento klenot modrooká plavovláska dostala ako darček počas výletu v džungli. Núka sa teda otázka — prečo by žena nosila bižutériu od niekoho, kto ju odmietol? Či sa ale Petrana skutočne stala Tarrovou vyvolenou, zistia sledovatelia až vo veľkom finále.

petrana

Zdroj/Foto: Instagram/petranagala, markiza.sk