Jubilejná séria Farmy vyvrcholila do absolútneho konca. Po známych víťazoch, ako Tomáš Mayer, Miroslav Povec či Šimon Némo, si tak mastnú finančnú výhru odniesol domov mladý Dominik Porubský, ktorý sa rozhodol o 75 tisíc eur podeliť s druhým finalistom Milanom Vysokaiom.

Nie je žiadnych pochýb o tom, že desiata séria Farmy bola radikálne iná od tých ostatných. Práve preto nastal čas, aby dostal slovo ďalší povolaný a skúsený farmár Miroslav Povec, ktorý vyhral ôsmu sériu v boji proti známemu „wanna be“ modelovi Davidovi Buškovi.

Tento rok to vnímam ako riadnu zmenu. Pravidla sú tiež iné, ale sú a treba ich dodržiavať. Či sú spravodlivé? To posúdiť neviem,“ prezradil Miro pre magazín Hitky.sk, pričom sa nevyhol ani porovnaniu práce v dvoch rozličných sériach reality šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Či robili viac alebo menej, neviem posúdiť, ale čím viac ľudí na Farme pracuje, tým menej sa narobia,“ vypichol ex-farmár, čím zrejme narážal na svojich bývalých súperov, ktorí mu dali v minulosti poriadne zabrať. Miroslav mal totiž na statku nejeden konflikt ohľadom spravodlivosti a pracovitosti ostatných v porovnaní s jeho výkonmi. Takýto odkaz sa tak zrejme dal očakávať.

Napriek tomu Povec uviedol jednu vec, ktorá sa mu na celej novej hre nepáčila. „To sa mi nepáči, že nemali všetci rovnaké podmienky,“ ohrádzal sa, pričom sa s podobným názorom stotožňuje aj množstvo televíznych divákov. A kto bol Mirovmu srdcu z účastníkov Farmy X najbližší? Bývalý víťaz prezradil, že by finančnú odmenu doprial Milanovi, avšak my už dnes vieme, že si zlaté prvé miesto odniesol práve Dominik Porubský.

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook/ Farma