Presne 14. februára, a teda v deň všetkých zamilovaných, tomu budú dva roky, ako Viktor Vincze pred celým Slovenskom pokľakol v Teleráne, aby požiadal svoju lásku Adelu Banášovú o ruku. Týmto krokom všetkých šokoval, nakoľko tvorili s moderátorkou pár len niekoľko mesiacov po tom, čo ich spojila svadba Sajfu a Veroniky Cifrovcov. Ako však medzi holubičkami preletela iskra?

Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu sa zoznámil počas natáčania markizáckej relácie Chart Show, avšak Adela si na prvé stretnutie vôbec nespomína. Iskra medzi ňou a Viktorom preletela až na svadbe ich kamarátov Mateja Sajfa Cifru s Veronikou Ostrihoňovou, o čom dvojica porozprávala poslucháčom Fun Rádia v nedeľnej talkshow so Šarkanom.

Vinczeovci

,,Samo Trnka mal akurát nejaký stand up v rámci pracovného programu a Viktor už nemohol prebehnúť cez celú sálu, tak hľadal najbližšiu prázdnu stoličku, aby sa zabednil niekde a nevyrušoval. A tá bola vedľa mňa. Tak si sadol a začali sme sa po Samovom Trnkovom vystúpení zhovárať,“ prezradila Adela. Následne sa k nej pripojil Viktor, ktorý priznal, že musel zájsť po živú vodu, aby ju trošku opojil. ,,A už som išiel po živú vodu… Vedel som, že ju musíme poriadne dať do laty a zároveň ju musím nechať pri živote…“

Blondínka sa vyjadrila, že dovtedy kombináciu alkoholu s energetickým nápojom nikdy nepila. Avšak aj vďaka nemu sa zrejme vydržala zabávať do neskorých ranných hodín. ,,Tep 300 do deviatej ráno,“ utrúsila Adela, na čo Viktor vyzradil, že okolo poldeviatej chytil svoju budúcu lásku prvýkrát za nohu. Predtým, ako sa ale rozlúčili, uštedril Adelke mladý fešák aj sladkú pusinku, ktorou jej vraj mal naznačiť, ako sa veci majú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na ďalší deň si moderátori popri liečení sa z opice spolu esemeskovali a to, ako ich príbeh pokračoval ďalej, už zrejme viete. Slovo dalo slovo a zrazu bola na svete veľká láska, ktorú Adela s Viktorom v júni 2017 spečatili svadbou.

Zdroj: Fun rádio | Foto: Instagram/viktorvincze, ds.foto