Už o pár hodín budeme svedkami ďalšej časti zábavnej šou 2 na 1, v ktorej moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl privítajú rapera Kaliho. TV Markíza nám doposiaľ ponúkla niekoľko zaujímavých lákadiel, avšak najnovšia ochutnávka vás rozhodne dostane!

Jedným z najväčších hitov aktuálneho kouča The Voice Československo je jednoznačne chytľavá skladba s prvkami reggae Nejsom ten pravý. Známa hudobná namotávka sa bude rozliehať aj dnes večer v šou 2 na 1, kde zaznie z úst hneď niekoľkých slovenských osobností.

kali

Okrem toho, že Kaliho song zaspievajú priamo v štúdiu obľúbení seriáloví Oteckovia, ju nanovo spolu s raperom nahrali populárne tváre televízie Markíza, ako sú manželia Vinczeovci, Erika Judínyiová, Lenka Vavrinčíková, Katka Kulová, Karin Quayumová, Erika Judínyiová, Daniel Očenáš a Peter Varinský, pričom sa k partii pridala aj speváčka Dominika Mirgová.

Z tejto netradičnej spolupráce vzniklo naozaj veľmi podarené dielo, ktoré sa dočkalo i svojho videoklipu. Čo poviete, komu Kaliho pecka Nejsom ten pravý ide najlepšie? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/thevoiceceskoslovensko