Viktor Vincze (26) sa pred pár mesiacmi postaral o poriadny rozruch, keď sa po krátkom čase oženil s našou top moderátorkou Adelou Vinczeovou (37) a presunul sa do hlavného spravodajstva TV Markíza. Teraz prezradil, čo si myslí o svojich spolužiakoch z vysokej školy, ktorí pracujú ako právnici.

Moderátor sa rozhodne netají tým, že mu svet pred televíznymi kamerami učaroval a proti srsti mu zjavne nie je ani nadpriemerné finančné ohodnotenie. Aj keď len prednedávnom ukončil štúdium práva s titulom JUDr., svoju profesiu nakoniec zavesil na klinec a toto je jeho vysvetlenie.

Hneď na úvod Viktor priznal, že hoci by ho táto zaujímavá profesia bavila, nedokázal by si na ňu v súčasnosti nájsť čas, keďže právo by si vyžadoval jeho každodennú pozornosť. Pre Plusku však prezradil aj ďalší dôvod a tým sú práve peniaze. Poslednou vetou však zrejme mierne urazil svojich bývalých spolužiakov, keď sa o nich vyjadril ako o „len takých asistentoch“: „Koncipientská prax trvá 5 rokov a mnohí moji spolužiaci, ktorí ešte aj dnes robia koncipientov, robia skôr len takých asistentov v advokátskych kanceláriách za málo peňazí, takže je to náročné.“ Viktor si však nepochybne uvedomuje, že tento stav je iba dočasný, no povedzme si úprimne, ktorý 26-ročný muž by chcel byť finančne závislý od svojich rodičov? Viktor, ktorý si možno už onedlho založí vlastnú rodinu, sa tak vybral inou cestou, na ktorej sa mu evidentne aj mimoriadne darí. :)

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Tv Markíza