Do uplynulej Adelinej  relácie Chart Show s latino hitmi prijal pozvanie aj jej manžel Viktor. To ale zrejme moderátorka netušila, že jej o 10 rokov mladší muž vyrobí takýto trapas.

Chart Show s tematikou latino hitov bola v stredu nielen o temperamentných tancoch, zábave a pekných tanečníkach, no do štúdia zavítala aj krásna modelka Andrea Verešová v poriadne odvážnych červených šatách. Tá sa usadila hneď vedľa Adelinho manžela Viktora, ktorý mal ale počas večera zjavne ťažkosti so sústredením. Za všetko mohol Andrein nadupaný výstrih, na ktorý mu pravidelne zabehlo jedno očko.

Tento trapas zrejme neušiel ani jeho manželke, no Viktor to zaklincoval ešte viac po odvysielaní dokrútky z brazílskeho karnevalu, kde sa to hemžilo dokonalými zadkami s oblými krivkami. Moderátor totiž zahlásil, že by sa na takej akcii rád zúčastnil, na čo sa Adela zatvárila poriadne znechutene. Počas večera mu to ale „vrátila“, keď ho zotrela potom, ako sa priznal k tomu, že v 13-tich rokoch kradol rožky: „Tak to bolo nedávno,“ neodpustila si poznámku na jeho vek. Moderátorka nevyzerala byť po detinských gestách Viktora vo svojej koži a doma si tak možno boli nútení aj čo-to prediskutovať.

Viktor sa neubránil pohľadom na krásnu Andreu

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook