Súčasťou kontroverzného týždňa v Bez servítky s Miroslavou Fabušovou a Adamom Nemečkom bola aj Viktória Antoniuk. Sympatickú krásku pochádzajúcu z Ukrajiny si diváci obľúbili, avšak aktuálne sa študentke z pozitívnych reakcií teší len veľmi ťažko, nakoľko v jej domovine prebieha vojna. 

Žiaľ, hrôzostrašný stav za našou východnou hranicou zasiahol aj Viky. ,,Prosím vás o pochopenie! Vtedy, keď sa točila relácia, bola úplne iná situácia… Fakt si uprednostňujem rodinu,“ prihovorila sa Viktória fanúšikom, ktorí ju zásobujú správami.

23-ročná slečna na svojich sociálnych sieťach otvorene rozpráva o strachu. Hoci ona je aktuálne v bezpečí na Slovensku, jej blízki sa nachádzajú na Ukrajine. ,,Ja mám na vojne chlapcov, ktorí sú moji kamaráti, známi. Dokonca, keď sa mám priznať, osoba, ktorú som milovala, je teraz tam. Prvé dni som revala, nespala, nejedla,“ hovorí v Instastories krehká Ukrajinka, ktorá uviedla, že jej rodina je v relevantnom pokoji. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viky sa svojím krajanom snaží dopomôcť aspoň na diaľku napríklad kúpou liekov pre vojakov a taktiež absolvuje dlhé telefonáty s rodičmi aj babkou. Jej videá nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV JOJ, Instagram/viktorija.antonjuk, streamable.com, TV JOJ