Viktor Vincze (25) je mimoriadne charizmatický moderátor, o tom snáď netreba ani polemizovať. Vo svojom okolí a na sociálnych sieťach určite nemá núdzu o kvantum obdivovateliek, no televízny fešák teraz prezradil, aké ženy majú u neho skutočne šancu. Dámy, z jeho odpovede budete prekvapené!

Moderátor Viktor Vincze je čerstvo po rozchode s dlhoročnou partnerkou Evou a ako sám priznal, ešte nie je úplne za tým. Taktiež nepatrí k typu mužov, ktorí sa hneď vrhajú na nové milostné dobrodružstvá či si užívajú slobodu plnými dúškami. Len nedávno médiami preletela informácia o tom, že možno tvorí pár s krásnou speváčkou Emmou Drobnou, čo sa však nepotvrdilo. (Emma ale na otázku, či by niekedy mohlo ich kamarátstvo prerásť v niečo viac, odpovedala záľudne „možno je také slovo“).

Viktor je teda opäť voľný a sme si isté, že mnohé ženy si už robia zálusk a číhajú na vhodnú príležitosť, ako sympatického moderátora uloviť. Len nedávno však markizácky playboy prezradil, aké ženy sa mu v skutočnosti páčia a aký typ má u neho reálnu šancu. Ak ste si predstavovali dokonalú kandidátku ako nastajlovanú slečinku z Auparku, sklameme vás (alebo potešíme?). Viktor vidí svoju partnerku ako vlastný opak. Keďže sa sám považuje za výrazného, bláznivého, občas pojašeného extroverta, uvítal by introvertnú polovičku, ktorá by ho skôr krotila a upokojila, v práci ale aj doma. Čo z toho vyplýva? Partymaniačky a crazy divožienky pohov. Vraj by mal po boku rád niekoho z iného sveta, nie z toho bláznivého.

 

Pohov si vraj môžu dať aj paničky, s ktorými sa dá ísť maximálne na drink. Viktor je zaťažený na prirodzené a uvoľnené ženy, ktoré sú samy sebou a na nič sa nepotrebujú hrať. Na výzor svojej vysnívanej partnerky si Viktor nepotrpí a ako sám tvrdí, nie je extrémne náročný. Prezradil však, že jednu „úchylku“ predsa len má. Jediné, čo si u ženy neodpustí je jej chrup. Ak sa oň nestará, dokáže ho to naozaj odpudiť a dotyčná nemá šancu. Všimne si tiež jej oči a je skôr zástancom štíhlejšej postavy. Čo poviete, milý a skromný?

 

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram