Svadba úspešnej moderátorskej dvojice Adely Banášovej a Viktora Vinczeho je ešte stále čerstvou záležitosťou, a tak musia zaľúbenci pravidelne odpovedať na otázky týkajúce sa ich manželského spolužitia. Viktor s tým však nemá najmenší problém, čo využil aj moderátor Sajfa a vo svojej šou ho poriadne vyspovedal! 

Svadba moderátorky Adely Banášovej a jej o 10 rokov mladšieho kolegu Viktora Vinczeho bola jednoznačne jednou z najočakávanejších udalostí roka. Dvojica si povedala svoje ,,áno“ len prednedávnom a tak musia teraz novopečení manželia Vinczeovci pravidelne odpovedať na otázky týkajúce sa ich vzájomného spolužitia. Výnimkou nie je ani Sajfa, ktorého svadba spojila moderátorsku dvojicu dokopy. Ten vyspovedal čerstvého ženáča Viktora vo svojej šou Level Lama a treba povedať, že ho rozhodne nešetril!

Bezprostredný moderátor Matej „Sajfa“ Cifra privítal vo svojej internetovej šou už viaceré známe osobnosti a po prezidentovi Andrejovi Kiskovi si podal práve Viktora Vinczeho. Počas 15-minútového rozhovoru kamera zachytáva aj spoločnú fotku Adely s ex-priateľom Tomášom Bezdedom, ktorú si Sajfa očividne nemohol odpustiť. Okrem iného padla reč aj na to, aká je Adela v posteli, no Viktor to poňal veľmi špecificky: ,,Nechrápe. A dokonca aj ja som pri nej prestal chrápať. Ja som chrápal skoro každú jednu noc a teraz sa mi stane len keď je veľmi ťažký večer alebo som vyčerpaný. Niekedy som chrápal aj mimo týchto dvoch zón, ale Adela má veľmi plytký spánok a hneď by sa zobudila.“

Vtipálek Sajfa strieľal jednu odvážnu otázku za druhou a na rovinu sa Viktora spýtal aj to, aká je Adela, keď je ,,ožratá“: ,,Keď je napitá, je už veľmi rýchlo smiešna. Ona si dá dve pivá a už šantí. Oveľa viac sa smeje aj na mojich trápnych vtipoch, potom už prichádza smutnejšia fáza, kedy mi povie, Vikinko, ja už som mala na dnes asi dosť, musím ísť ležkať. Vtedy jej poviem, Adelik, jasné, poďme si kľudne ľahnúť.“

V závere Sajfa skonštatoval, že Viktor to zrejme s Adelou myslí vážne a dúfa, že manželstvo im vydrží po celý život. Neodpustil si však poznámku na 10-ročný vekový rozdiel novomanželov a dodal, že Viktor bude pravdepodobne žiť dlhšie: ,,No ona to má tak vypočítané, že muži vraj v priemere zomierajú na Slovensku o 10 rokov skôr ako ženy, takže pôjdeme spolu,“ uzavrel vtipne Viktor.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram