Zdá sa, že každá televízia chce mať svojho benjamínka, fešáčika, na ktorého sa dobre pozerá aj pri informovaní o nie zrovna veselých udalostiach. Zároveň sú však pre mnohých dôvodom, prečo si deň čo deň sadnúť k televíznym obrazovkám a vypočuť si novinky z domova aj zo sveta. 

Svojho zástupcu v tejto kategórii má aj naša komerčne najúspešnejšia televízia Markíza. Je ním Viktor Vincze, ktorý dokonca ohúril aj Adélu Banášovú. Tá neváhala a po sobáši s mladším kolegom prijala aj jeho priezvisko, čo by kvôli sile jej dievčenského mena čakal len málokto. No poriadne eso v rukáve má aj česká stanica FTV Prima a dovolíme si tvrdiť, že Adélkin Viktorko naňho jednoducho nemá!

Iba 25-ročný Josef Mádle je totiž poriadny kus, neskutočný sympoš, na ktorom môžu televízne diváčky iba oči nechať. Ten má aj napriek stále nízkemu veku pomerne veľké pracovné skúsenosti, a tak už momentálne patrí k tváram spravodajstva televízie Prima. No keďže ide o naozaj pohľadného mladíka, je logické, že si ho všimli aj v iných oblastiach kultúrneho života, vďaka čomu si hriešny moderátor a redaktor zahral aj v niekoľkých televíznych projektoch, ako Vraždy v kruhu či Sudkyňa Barbara.

Sympatický vzhľad, nežný pohľad, očarujúci úsmev a postavenie uznávaného moderátora z neho robia príťažlivého mladého muža, ktorý je jednoducho očarujúci.

Josef Mádle

Foto: Instagram/Josef Mádle