Máme za sebou v poradí 19. ročník udeľovania prestížnych ocenení pre populárne slovenské osobnosti. Slávnostný galavečer sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére – radosť zo sošky si užili obľúbené hviezdy, ako napríklad Michal Hudák, Kali, Vlado Kobielsky, Zuzana Mauréry či Adela Vinczeová, pričom na ocenenie našej najlepšej moderátorky zareagoval aj jej manžel Viktor Vincze.

Manželia Vinczeovci bezpochyby patria medzi najkrajšie a najharmonickejšie páry v našom šoubiznise. Sympatickí zaľúbenci spolu zdieľajú množstvo spoločných aktivít – láska srší z každého ich pohľadu i slova.

vinczeovci

Po tom, ako bolo počas ankety OTO 2018 v kategórii „Moderátorka TV programov“ vyslovené meno víťazky Adely Vinczeovej, ktorá je pri preberaní cien už dlhoročnou stálicou, jej Viktor venoval krásne verejné vyznanie.

,,Toto nie je cena len za dokonalú moderáciu. Ona je svetlom, ktoré svieti na tisíce životných ciest, vrátane mojej. Fenomén,“ rozcítil sa zamilovaný markizák, ktorý je na úspechy svojej drahej polovičky úprimne hrdý. Hlavní hrdinovia legendárnej činohry Odchody vlakov sú tak jasným dôkazom toho, že aj medzi celebritami môže skrsnúť úprimný a pevný cit.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

adela vinczeova

Zdroj: Instagram/viktorvincze | Foto: Instagram/viktorvincze, tvmarkizaofficial