Viki Ráková, známa predovšetkým ako Ildikó zo seriálu Susedia, je jednou z tých skromnejších celebrít, ktoré si dávajú záležať na súkromí, a tak ho pred fanúšikmi odhaľuje len po malých kúskoch. Hoci bola herečka ako tehotná na Instagrame pomerne aktívna, v súčasnosti už záber z domácnosti či zo spoločnej hry s malými synmi zverejní len sem-tam. Tentokrát sa však rozhodla podeliť sa o rodinné šťastie vo svojej plnej kráse!

Hoci je Viki Ráková rovnako ako Ildikó maďarskej národnosti, inak toho veľa spoločného nemajú. Avšak niečo by sa vlastne predsa len našlo – obe majú dvoch synov! Kým v seriáli je ten starší (stvárnený Tomášom Majláthom) už dospelý a mladší bábätko, skutoční potomkovia herečky sú obaja ešte len detičky – talentovaný huslista Bendegúz má 5 rokov a jeho braček Benjamín bude mať čoskoro 8 mesiacov.

Samotná Viki tvrdí, že aj v tomto ťažkom období zostáva silná najmä predovšetkým kvôli svojej rodine, aj keď to nie je vždy ľahké: „Niekedy strácam nádej, niekedy si myslím, že sa mi len sníva a čoskoro sa prebudím, niekedy si na tajnáša poplačem… Ale sú to len chvíľky, lebo si nemôžem dovoliť byť slabá. Moje deti ma potrebujú mať silnú, veselù, láskavú a plnú veľkých plánov. Takže hlavu hore, raz sa to skončí a ja veľmi dúfam, že sme sa stali lepšími a že sme sa naučili, čo sme sa mali.“

Herečka je teda správna matka, ktorá pre rodinné šťastie rada obetuje aj pár chvíľ strávených v sebaľútosti. A podľa nedávno zverejnenej fotografie vidno, že sa jej to nielenže darí, ale i mimoriadne oplatí. Svedčí im to spolu, však?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/rak.viki.rakova | Foto: Instagram/rak.viki.rakova, susedia.official