Obľúbená slovenská herečka s maďarskými koreňmi sa čoskoro stane dvojnásobnou maminou. K štvorročnému synčekovi by mal pribudnúť braček, na ktorého sa už rodinka veľmi teší. Viki Ráková má už tak pravdepodobne za sebou  aj poslednú tehotenskú poradňu, na ktorej si ešte „strihla“ nádhernú fotku s neprehliadnuteľným bruškom.

Sympatická hviezda z markizáckeho sitcomu Susedia ani počas radostného očakávania nezaháľala a aktívne sa podieľala na natáčaní novej série komediálneho seriálu. V posledných týždňoch si ale kučeravá kráska dopriala zaslúžený oddych a plne sa venuje prípravám na nastávajúci pôrod.

Viki Ráková tehotná

O tom, že príchod druhého potomka už naozaj klope na dvere, svedčí aj najnovší príspevok mladej maminy. Viki si totiž zapózovala pred návštevou lekára, a to s krivkami jasne naznačujúcimi blížiace sa narodenie bábätka, pričom pri pohľade na markizáčku je zjavné, že jej tehotenstvo na kráse vôbec neubralo. Práve naopak – Viki aj krátko pred veľkým dňom pôsobí sviežo a pokojne.

,,Tak. Dúfam, že posledná poradňa,“ veselá brunetka okomentovala zrejme poslednú tehotenskú snímku, keďže sa nachádza už v 40-tom týždni gravidity. Všetko teda nasvedčuje tomu, že v priebehu najbližších dní uvidíme herečku s vytúženým novorodeniatkom v náručí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viki Ráková

Zdroj|Foto: Instagram/Rak.viki.rakova