Nie každá žena sa môže pochváliť postavičkou ako lusk, pričom nositeľky dlhých nôh sú zväčša považované za atraktívnejšie a zvodnejšie ako nižšie dámy. Roky rokúce v našom šoubiznise v tomto smere kraľovala modelka Adriana Sklenaříková, no nie každý vie, že známa slovenská speváčka má nohy ešte o čosi dlhšie!

Adriana Karembeu Sklenaříková, ktorá sa nedávno stala mamičkou prvorodenej dcérky Ninky, bola celé roky vnímaná ako ikona pre všetky ženy túžiace po neuveriteľne dlhých nohách. Okrem perfektnej postavy sa modelka vždy pýšila krásnym a mladistvým vzhľadom, ktorý z nej aj po štyridsiatke robí jednu z najpríťažlivejších žien na svete.

sklenarikova

Pri otázke, ktorá Slovenka má najdlhšie nohy, by tak bezpochyby väčšina ľudí okamžite vyslovila meno sympatickej plavovlásky. Na túto tému si však kedysi zavtipkovala ukecaná spevácka hviezda Eva Máziková, ktorej slovám spočiatku takmer nikto neveril.

mazikova

Obidve dámy si teda svoje pôvabné nožičky premerali a z oficiálneho výsledku boli mnohí v šoku – večne vysmiata šoumenka totiž slávnu modelku tromfla o celý jeden centimeter (125 cm)! Držiteľkou pomyselného slovenského rekordu v najväčšej dĺžke nôh sa tak oficiálne stala prostoreká Eva Máziková!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mazikova

Zdroj: hashtag.zoznam.sk | Foto: Instagram/Adrianakarembeusklenarikova, Facebook/Eva Máziková Fanpage