Zuzana Plačková je známou tvárou slovenského šoubiznisu, ktorá sa topí v prepychu. Mnohým preto doposiaľ vŕtalo hlavou, koľko vlastne modelka zarába. Zuzana naliala čistého vína a prezradila, aká suma jej mesačne prichádza na účet.

Instagram Zuzany Plačkovej je plný luxusu – od kozmetiky cez kabelky až po výlety, za všetko je ochotná zacvakať poriadne mastnú sumičku. Keďže však Zuzka nepatrí medzi svetové topmodelky, mnoho ľudí sa čudovalo, odkiaľ berie peniaze na tento život na vysokej nohe.

Plačková sa zúčastnila instagramovej ankety, prostredníctvom ktorej musela bez okolkov odpovedať na všetky otázky svojich sledovateľov. Jednou z nich bolo aj to, koľko vlastne zarába a čo jej túto sumu vynáša. „V prvom rade ma najviac živí reklama, ktorú robím na živnosť. To mi najviac zarába. Mám toho oveľa viac, ale nie je dobré, aby ľudia všetko vedeli. Robím v gastronómii, mám kolekcie oblečenia, plus som spolumajiteľka internetového obchodu a predajne v Bratislave a čoskoro otváram prekvapenie,“ prezradila cez sociálnu sieť.

zuzana plačková

Štedrá výplata

Tak koľko teda?! Nebudeme vás už ďalej naťahovať, no upozorňujeme – z cifry sa vám zatočí hlava. „Mesačný plat mám, ako kedy, podľa tržieb a reklám. Cez 10-tisíc eur určite, niekedy ale oveľa viac,“ zaskočila fanúšikov na Instagrame Zuzana.

zuzana plačková

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram