Túžba milovať a byť milovanou je prirodzená ľudská potreba. Každý človek hľadá lásku. Ale akú lásku potrebujete práve vy? Čo vlastne od svojho partnera očakávate? V čo dúfate, že vám láska prinesie do života? Odhaľte tajné túžby a skryté záhady svojho ľúbostného života pomocou úžasného sveta numerológie.

Dátum narodenia vás svojou magickou silou sprevádza po celý život. Ale nemusíte študovať zložitú vedu astrológie, aby ste sa o sebe niečo dozvedeli. Aj deň v mesiaci, v ktorom ste sa narodili, o vás prezradí skutočne veľa.

Aký je postup?

Zoberte deň vášho narodenia a sčítajte jeho číslice, kým nedostanete hodnotu od 1 do 9 (napríklad, ak ste sa narodili trinásteho: 1+3=4 a vaším charakteristickým číslom je štvorka)

Číslo 1 ( 1., 10., 19. a 28. deň v mesiaci)

Numerológia číslo 1 často spomína v oblasti lásky. Pre takýchto ľudí je láska a vášeň veľmi dôležitá. Milujú hlboko, intenzívne, celou dušou… ale často len dočasne. Ich úchvatnú lásku často zabije praobyčajná denná rutina. Od partnera vyžadujú zmyselnú príťažlivosť, dobrodružstvo a vzrušenie. Je náročné s nimi držať krok a uspokojiť ich potreby. Možno preto sa pomerne rýchlo začnú nudiť a trvá im dlhšie, kým sa upokoja a usadia. Kým ich vrstovníci už zakladajú rodiny, oni majú s udržaním seriózneho monogamného vzťahu vážne problémy.

Číslo 2 ( 2., 11., 20. , 29. deň v mesiaci)

Ľudia, ktorí majú vo svojom osude číslo 2, sú pozorní a starostliví partneri. Vytvárajú bezpečný a emočne stabilný domov. Vedia sa podeliť o svoje pocity a chvíle tráviť imotívne. Horúcu mileneckú vášeň kladú až na druhé miesto, ale svojim milencom to vedia niekoľkonásobne vynahradiť svojou vernosťou, spoľahlivosťou a nežnou láskavosťou. Bude si vás vážiť a zdieľať s vami dobré aj zlé a vždy vás podrží, teda pokiaľ ho nezradíte. Potom s vami naveky skončí.

Číslo 3 ( 3., 12., 21. , 30. deň v mesiaci)

Títo ľudia sú zábavní a energický. V láske často experimentujú a vo vzťahoch potrebujú priestor. Ku svojej spokojnosti potrebujú aktívne udržiavať kontakty s veľkým okruhom ľudí. Ak ich budete chcieť izolovať a ukoristiť len pre seba, zničíte ich. K úplnej spokojnosti im stačí sloboda a časté, pravidelné milovanie. To ich robí šťastným a omladzuje ducha. V posteli sú veľmi kreatívni, často prichádzajú s novými nápadmi či polohami. Môžete si byť istá, že nájdu tisíc spôsobov, ako vás uviesť do extázy! Neznášajú monotónnosť a majú tendenciu hľadať niečo nové ak ich vzťah stratí iskru.

Číslo 4  (4., 13., 22. a 31. deň v mesiaci)

Títo ľudia sú stabilní a dôveryhodní, s dôrazom na emočnosť. Do lásky však prinášajú istú dávku frustrácie, čo im ich ľúbostný život značne komplikuje. Je to ako kliatba- keď si s niekým začnú, vzťah zrazu stagnuje a odchádza do stratena. Nevedia riešiť problémy, skôr všetko zbytočne nafukujú a zamotajú. Sú ale verní a pre svojho partnera by urobili prvé posledné. Láska je pre nich to najdôležitejšie, vedia sa jej plne oddať. Keď sú šťastní a naplnení, sú v poriadku, ale akékoľvek nedorozumenie vyústi do škaredej scény a šokujúcich následkov.

Číslo 5 (5., 14. a 23. deň v mesiaci)

Láska je krásna hra. To je ich heslo. Títo milovníci sa radi nechávajú okúzľovať opačným pohlavím. Flirtujú, lákajú, vtipkujú… Ich humor a láska k zábave je nekonečná. Sú prirodzene zvedaví, prispôsobiví a zbožňujú v láske rôznorodosť. Od partnera vyžadujú povzbudenie a obdiv vo všetkom, čo robia, ale väčšinou nehľadajú záväzky, len príjemnú kratochvíľu.

Číslo 6 (6., 15. a 24. deň v mesiaci)

Títo ľudia vo všeobecnosti nenávidia konflikty a vedia naozaj vytrvalo pracovať na tom, aby mali pokoj. Akosi prirodzene ich priťahujú tradície, predstava krásnej šťastnej rodiny a  teplého láskavého domova. Rovnováha a harmónia sú pre nich zásadné. Ako partneri sú oddaní, verní a stabilní. Ako milenci ale majú svoje vážne nedostatky. Fyzické potešenie je pre nich skôr povinnosť ako radosť, preto potrebujú ku sebe charizmatického vášnivého učiteľa.

Číslo 7( 7., 16. a 25. deň v mesiaci)

Títo milenci sú samotári. Svoje túžby a pocity ukrývajú aj pred svojimi najbližšími. Ich záhadnosť môže pôsobiť istú dobu príťažlivo, ale po čase je znepokojivá. Nikto nevie, ako ich urobiť šťastným. V posteli sú to ale zrazu celkom iní ľudia a svojich partnerov dokážu rozvášniť a uspokojiť. Dobrá diskusia v posteli ich naplňuje, je intuitívna, psychická a vždy sa venuje ich partnerovi. Majú vysoké a vznešené ideály, preto je ťažké splniť ich štandardy v akejkoľvek oblasti.

Číslo 8 ( 8., 17. a 26. deň v mesiaci)

Zodpovední a čestní. Svojmu partnerovi ponúkajú ochranu, bezpečnosť a stabilitu. Sú monogamní a ak sa zamilujú, je to väčšinou s vážnym úmyslom. Vo vzťahoch však majú tendenciu utláčať, ovládať a kontrolovať. Chcú, aby sa im ich milenec oddal úplne celý- silné emocionálne puto je pre nich všetko. Ich vrodená agresia a potreba moci často spôsobuje ich partnerovi frustráciu, čo môže viesť k nemalým problémom, ak nie rovno k rozchodu.

Číslo 9 ( 9., 18. a 27. deň v mesiaci)

V numerológii je číslo 9 magické. Sú to empatické bytosti, ktoré často považujeme za samozrejmosť. Svojím partnerom pomáhajú a bravúrne zvládajú aj povinnosti milenca. Pri závažných vzťahových problémoch môžu ich emócie vybuchnúť ako sopka, takže vedia prekvapiť. Títo ľudia majú živý, dynamický temperament, ktorý pôsobí ako magnet. V partnerovi predovšetkým hľadajú spriaznenú dušu, duchovného kamaráta.

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: pixabay.com; sk.pinterest.com

Uložiť