Obľúbená relácia O 10 rokov mladší sa vráti späť na obrazovky, no tentokrát v úplne novom šate. Pred kamery sa totiž postaví nová moderátorka, ktorá nahradí exmanželov Šmahelovcov. 

Miriam Kalisová (32) a Martin Šmahel (35) si za posledný rok prešli poriadne turbulentným obdobím, ktoré sa, bohužiaľ, skončilo rozvodom. Hoci si bývalí manželia žijú každý svoj vlastný život a našli nové lásky, stále ich mali spájať pracovné povinnosti v projekte O 10 rokov mladší. Zrejme práve rozvod bol jednou z hlavných príčin, prečo sa tvorcovia rozhodli pre zmenu a moderátorov nahradili.

Pred kamery sa tak postaví nová tvár, ktorej je síce šoubiznis dôverne známy, no v tejto úlohe to bude pre ňu absolútna premiéra. Reč je o talentovanej speváčke Márii Čírovej, ktorá si získala sympatie ľudí aj počas šou Tvoja tvár znie povedome. Moderovanie takéhoto typu relácie je však v jej živote novinka: „Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí,“ prezrádza speváčka. Dodáva tiež, že ju teší, ak budú ľudia žiariť a jej sa podarí zo žien dostať von ich vlastný unikát.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook | Video: YouTube