Mnoho žien po celom svete by chcelo vyzerať ako jedna z najpopulárnejších osôb planéty Kim Kardashian, pričom na to, aby sa k jej vizáži priblížili, sú schopné siahnuť po rôznych možných aj nemožných vylepšovákoch. I na Slovensku by sme tak našli dámy, ktoré vzhľadom pripomínajú známu čokoládku. Jednou z nich je táto exfarmárka!

Keďže sa z Kim Kardashian stala doslova ikona, na internete je možné nájsť rôzne tipy, ako obliekaním, cvičením a najmä líčením docieliť jej podobu. Na manželku Kanyea Westa sa na svojej najnovšej fotke ponáša i kráska z Trnavy, ktorá sa preslávila jubilejnou Farmou X.

Reč je o Lenke Horníkovej, ktorá si hneď po svojom nečakanom úteku z Farmy založila vlastný YouTube kanál, kde okrem iného publikuje aj videá o líčení. O tom, že má mladá mamička vzťah k ženskej kráse, vidno už na prvý pohľad. Na verejnosti sa totiž vždy ukazuje tip-top upravená, pričom záležať si dáva aj na svojich vylepšených perách.

Lenka pred pár hodinami zverejnila snímku, na ktorej akoby spomínanej Kim z oka vypadla. Len sa pozrite na tie črty tváre… Vidíte to aj vy? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/malenahari | Foto: Instagram/malenahari, kimkardashian, YouTube