Tak tomuto hovoríme bystré oko, aké majú len naše krásne čitateľky SlovakWoman! Len nedávno sme vás informovali o bujarej farmárskej párty, kde sa v alkoholickom opojení vytratili akékoľvek zábrany a súťažiaci boli doslova ako utrhnutí z reťaze. Na záberoch z tejto akcie je však malý detail, ktorý si doteraz takmer nik nevšimol.

Po tom, čo sa podguražení farmári pustili do odviazanej zábavy, sa divákom naskytol pohľad na nečakanú trojicu večera – Martina Šmahela, Tatianu Brunayovú a Michaelu Štefánikovú. Objatia striedal smiech, kúsance či volania o pomoc. Chvíľkami sa dokonca zdalo, že sa tieto hrádky blížia ku koncu vhodnému len pre dospelých.

Po zverejnení týchto záberov si však naša čitateľka Timea všimla malý detail, ktorým pobavila aj ostatných fanúšikov magazínu SlovakWoman, vrátane celej redakcie. Martin sa totiž po chvíľke, kedy mu Miška sedela na intímnych partiách a Tatiana obopínala jeho mužné telo, postavil a ukázal viac, než predpokladal.

V miestach jeho najväčšej pýchy sa totiž vynímala mokrá škvrna. Samozrejme, že sa mu počas vystrájania v kuchyni mohol vyliať jeden-dva poháriky priamo do týchto miest, avšak väčšina našich fanúšikov myslela práve na to, čo napadlo ako prvé zrejme i vám! Upsss… ?

Záznam z tejto párty si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/SlovakWoman.sk | Foto: YouTube, Facebook/SlovakWoman.sk