Miro Jaroš sa zviditeľnil už pred mnohými rokmi, keď sa ako exotický vymelírovaný blondiak prebojoval do finále šou Slovensko hľadá Superstar. Odvtedy však už pretieklo veľa vody a sympatický spevák sa okrem skladania piesní dal aj na tvorbu pre najmenších poslucháčov, v čom sa mu mimoriadne darí. A po zhliadnutí jeho nového klipu sa ani nečudujeme, prečo ho decká vlastne milujú! 

Slovensko má nového Petra Nagyho! Kým ešte prednedávnom vydával najmä single pre ,,starších“ poslucháčov, momentálne patrí Miro Jaroš medzi hudobnú špičku Slovenska najmä pre detských poslucháčov. A úprimne? Niet sa čomu čudovať. Pán v žltej košieľke s motýlikom publikuje jednu úspešnú skladbu za druhou a tentokrát mu prišla na pomoc aj krásna Kristína Farkašová, ktorá si v jeho mimoriadne príjemnom klipe zahrala špiónku. Okrem nej sa tu po rokoch objavil v úlohe policajta aj Peter Batthyany, ktorý sa rovnakej úlohy zhostil aj v nezabudnuteľnom klipe Mišky Paštékovej k singlu Sprayer Frayer!

Za zmienku však stojí aj premakaná choreografia, o ktorú sa postaral Miňo Kereš s Danom Antálkom, make up a vlasy mala pod palcom okrem iných aj Lucia „Lucid“ Sládečková a v klipe sa objavili tanečníci ako Monika Sakmanová, Tony porucha, Dano Antálek a mnohí ďalší. Jednoducho klip, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári!

Peťo Batthyany v úlohe policajta u Mišky Paštékovej

Foto/Video: YouTube