Dnes večer štartuje TV JOJ svoju novú reláciu Päťka, v ktorej sa ako hosť objaví obľúbený moderátor a spevák Dodo Kuriľák. Pri tejto príležitosti si Dodo zaspomína aj na svoje zásnuby s kolegyňou Michaelou Vrábovou – romantika v oblakoch, za ktorú mohli Táslerovci!

Veľký deň moderátora Ranných novín prebehol ešte v roku 2015, kedy Dodo Kuriľák vycestoval spolu s kamarátmi do Ameriky, pričom za romantickou kulehou stáli Ivan Tásler s manželkou Aničkou.

Doro Kurilak

Dodo a Ivan spolupracovali na skladbe´ll Dance At Your Wedding, Prešovčan tak kamošovi navrhol, že už keď budú v Las Vegas a budú pekne oblečení, nech spolu s ďalšou kamarátkou Miškou Vrábovou natočia k pesni videoklip. Keďže Miška v ňom mala hrať nevestu, Ivanova podmienka bola, aby ju predtým Dodo požiadal o roku. „Požiadal som ju o ruku, lebo to bola stávka. S Ivanom Táslerom, s jeho manželkou Aničkou a ešte s kamarátkou Miškou Vrábovou sme šli osláviť Silvestra do Las Vegas, keďže tam bol Snoop Dog,“ doplnil Kuriľák.

Dodo Kurilak

Všetci na palube lietadla ostali šokovaní vrátane letušiek, ktoré mladému páriku okamžite priniesli prípitok, netušiac, že ide len o fiktívne zásnuby. Ako dôkaz pre Ivana Táslera, že všetko prebehlo tak, ako si prial, vzniklo z celej udalosti veľmi pekné video.

Dodov videoklip z Las Vegas – ´ll Dance At Your Wedding

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=07WsRzOQpgo

Zdroj: TV JOJ | Foto: YouTube, Instagram