Takmer žiadna žena nie je spokojná so svojimi vlasmi. Pravidlom býva, že vždy chceme to, čo nemáme. Ak má žena vlnité vlasy, túži po rovných a naopak. Niektoré problémy, napríklad zvýšený výskyt lupín, však trápia všetky druhy vlasov a vôbec nezáleží na tom, či sú krátke, dlhé alebo kučeravé.

Vyskúšali ste už rôzne šampóny proti lupinám, no nič nezaberá? V tom prípade vyskúšajte jedinečnú kúru. Vyrobiť si ju môžete z produktu, ktorý určite máte v kúpeľni, no nikdy by vám nenapadlo použiť ho na vlasy. Ide o originálnu ústnu vodu Listerine. Myslíte, že to nemôže fungovať? Zložky, ktoré sa nachádzajú v ústnej vode pôsobia dezinfekčne, čo dodá vašim vlasom svieži pocit.

Túto kúru si vyrobíte veľmi jednoducho. Do fľašky s pumpičkou nalejte do polovice ústnu vodu a dolejte ju normálnou vodou. Následne ich spolu poriadne premiešajte, aby sa prepojili. Vlasy si klasicky umyte šampónom, použite kondicionér alebo masku na vlasy a ešte na mokré vlasy naneste túto zmes, avšak len na pokožku hlavy! Nechajte ju pôsobiť pár minút, opláchnite vodou, ale vlasy znovu šampónom neumývajte!

Po pravidelnom používaní by ste mali vidieť výsledky. Presný postup nájdete taktiež aj vo videu.

Foto/Video: Youtube